Wróć 

Ogólne warunki wizyty

Pacjent powinien zapoznać się z zasadami przetwarzania danych osobowych (RODO) oraz regulaminem praktyki (dostępne na stronie i do wglądu w gabinecie).

 

Gabinecie Fizjoterapii przyjmowani są pacjenci, którzy dokonali uprzedniej rejestracji (rejestracja telefoniczna, on-line, za pośrednictwem portali internetowych).

 

Nie stawienie się i nie odwołanie wizyty w wyznaczonym czasie, może skutkować brakiem możliwości umówienia się na kolejne wizyty.

 

Wizyta dziecka może odbyć się bez obecności rodzica lub opiekuna prawnego wyłącznie za ich zgodą.

 

Jeśli Pacjent posiada jakąkolwiek dokumentację medyczną, należy zabrać ją ze sobą.

 

Na wizytę należy zabrać butelkę wody.

 

Strój pacjenta powinien być wygodny, niekrępujący ruchów.

 

Podczas trwania wizyty dźwięk i wibracje w telefonie pacjenta/opiekuna powinny być wyłączone.

 

Skóra pacjenta powinna być czysta, nienakremowana. Należy zdjąć wszelką biżuterię (pierścionki, bransoletki, naszyjniki, kolczyki).

 

W przypadku zaburzeń uroginekologicznych, Pacjenci są poddawani badaniu per vaginam (pochwę) i / lub per rectum (odbyt). Nie dotyczy dzieci.

 

Po zakończonej terapii należy uzupełnić płyny. Warto również wypocząć.

 

Niestosowanie się do wszelkich zaleceń fizjoterapeuty albo ich samowolne modyfikowanie może skutkować brakiem pozytywnego efektu terapeutycznego.

 

W zależności od problemu pacjenta, czas leczenia waha się od przeprowadzenia jednej/paru terapii do stosowania jej na przestrzeni kilku miesięcy, a nawet lat.